Fantastyczna grupa studentów VI edycji Coaching i Mentoring w miniony weekend miała uroczyste zakończenie.
 
 
Wielkie gratulacje i podziękowania dla wszystkich studentów, wykładowców oraz składu prowadzącego: Magdaleny Kamińskiej ICF PCC – Kierownika Studiów, Joanny Baranowskiej ICF MCC i Dawida Wawrzyniaka ICF PCC. Wszystkim absolwentom gorąco gratulujemy. Wszystkim prowadzącym zajęcia dziękujemy!
 

 
Podziękowania kierujemy również do CoachWise Polska za patronat i Program Stypendialny, który jest realizowany od 2016 roku.
 
 
6 edycja Coachingu i Mentoringu właśnie się zakończyła, ale otworzył się nowy etap dla każdej osoby z tej wspaniałej grupy. Wiemy, jakie mają plany, powołanie, marzenia i już nie możemy się doczekać, aby to zobaczyć. Ten kurs wydaje się czymś więcej niż tylko szkołą Coachingu, jak myślicie?
 
Jaki był to rok?
 
To był rok bardzo harmonijny. Grupa pracowała online i „na żywo”. Dzięki temu nawiązały się relacje i więzi, które będą trwały. 20 osób z Polski, Niemiec, Anglii ale jedno serce.
Cieszymy, się że mogliśmy Was uczyć. W tej edycji w grupie byli liderzy, pastorzy, animatorzy, nauczyciele, rozwojowcy, pedagodzy, informatycy, artyści, misjonarze, szefowie, terapeuci.
 
 
 
W trakcie 6 edycji poszerzyliśmy grono naszych wykładowców o nowych ekspertów. Zajęcia z coachingu prowadziła Iga Liziniewicz i Magda Macyszyn. Nowe specjalizacje, które poznawali nasi studenci dotyczyły wspierania metodami coachingu rodzin w kryzysie, obszaru finansów, rozwijania swojej przedsiębiorczości. Od 2017 roku naszym wykładowcą jest również dr Wojciech Kowalewski autor książki pt. „Pytania zmieniające życie”
 
Zapraszamy za zakupu jego książki:
 
https://zlotejablko.pl/sklep/dr-wojciech-kowalewski-pytania-zmieniajace-zycie/
 
 
 
Zapraszamy do zapisów na 7 edycję która zaczyna się w styczniu 2022 roku!