W najbliższych dniach, kolejny raz opowiemy o tym jakie serce ma Pasterz – Servant Lider. Spotykamy już niebawem kolejne grupy liderów chrześcijańskich, którzy na przykładzie pracy pasterza uczą się roli Servant Liderów.  


Tym razem będą to Szkoła Przywództwa i Służby SPIS spotykająca się w Centrum Misji Afrykańskich, oraz kościół z Częstochowy. Odwiedzamy również szkołę chrześcijańską we Wrocławiu.  Zamiłowanie do owiec mamy totalne. Więc z radością o wszystkim Wam opowiadamy jak przystało na Pasterzy.  Czego uczymy się o Jezusie jako pasterzu? Co jest treścią naszych praktycznych warsztatów, które dla Was prowadzimy?Oto przykładowe tematy:

– Powołanie i misja Jezusa jako Dobrego Pasterza.
– Jak Jezus stawał się Pasterzem?
-Jak są powoływani Pasterze przez Jezusa?
– Dlaczego koniecznie trzeba poznać Jezusa nie tylko jako Pana ale też jako Pasterza?
– Wartości i priorytety w roli Pasterskiej. Miłość, troska i mądra opieka Jezusa Pasterza.
– Jak rozpoznać styl Pasterza? Co robił i kim był wewnętrznie Jezus jako Pasterz?
– Jak Pasterz rozpoznaje i równoważy potrzeby różnych grup, którym służy i przewodzi?
– Symbole i narzędzia w pracy Pasterza Jezusa.
– Małe i wielkie zadania przed którymi staje Pasterz.
– Rodzaje ścieżek Pasterskich. Tworzenie drogi i prowadzenie. – Przewodnictwo i przywództwo na przykładzie Jezusa Pasterza.

 

 

A na koniec rozmawiamy o tym, jak różnicować prowadzenie w zależności od potrzeb i możliwości, różnych okoliczności wobec których staje pasterz i stado każdego dnia.

 

 

Jeśli jesteście zainteresowani poznaniem szczegółów zapraszamy do kontaktu pod adresem: kontakt@sercepasterza.plDo zobaczenia!

 

Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda życie Pasterza, zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.