Miło nam poinformować, że do udziału w programie ” Coaching chrześcijański Pro Bono” zakwalifikowało się 5 osób. Przed nimi cztery sesje coachingu chrześcijańskiego, które będą poświęcone ich wizji dalszego życia, potrzebom, dążeniom i celom.

Kiedy zaczynamy ?

29 czerwca skontaktuje się z każdą z zakwalifikowanych osób coach, aby porozmawiać, poznać się ustalić Wasze partnerstwo. Omówicie także ważne sprawy organizacyjne. Wasze partnerstwo zostanie odzwierciedlone w umowie,

Właściwy proces coachingowy każdej z osób rozpocznie się po 1 lipca. Sesje będą odbywały się co 2-3 tygodnie stacjonarnie bądź zdalnie. Ich miejsce oraz termin będą ustalane z coachem.

Czego potrzebujesz ? Czego oczekujemy?

Wierzymy, że to Bóg oraz Ty jesteście siłą sprawczą dążeń i zmian w życiu. My chętnie w tych dążeniach i zmianach potowarzyszymy. Z naszej strony możemy Ci zagwarantować, że włożymy w proces coachingowy serce, oraz posiadaną wiedzę, a w trakcie procesu będziemy zadawać Ci ważne – mamy nadzieję, że też odważne i pogłębiające – pytania.

Od Ciebie oczekujemy również otwartego serca i głowy, oraz zaangażowania i pewnej dozy samodyscypliny. Konkretniej o swoich oczekiwaniach i potrzebach będziesz mogła porozmawiać ze swoim coachem podczas pierwszego spotkania, a tym samym ustalić co jest dla Ciebie ważne w tym procesie.

Procesy coachingowe prowadzi w superwizji:

Magdalena Kamińska – ICF PCC – superwizja

Procesy coachingowe prowadzą absolwentki Studiów Coachingu i Mentoringu Chrześcijańskiego:

Alina, Klaudia, Ela, Marita, Beata