Chciałabym krótko podzielić się moim doświadczeniem z procesu Coachingu Chrześcijańskiego w Państwa programie. Oczywiście, wiele można by tutaj opowiadać, bo przecież chodzi o sferę duchową, psychologiczną oraz społeczną. Zgłosiłam się do udziału w tym przedsięwzięciu, ponieważ zależało mi na tym, by się podbudować, podnieść po trudnej relacji, uwierzyć w siebie i swoje możliwości, oraz uwierzyć w siebie i podjąć konkretne realne działania ku lepszej przyszłości. I to wszystko dzięki współpracy z Bogiem.

 • Skupiłyśmy się na tym, by dostrzec moje dobre strony, zaplanować konkretne zadania, poznać zasoby, którymi dysponuję, odkryć to, co jeszcze gdzieś mnie blokuje przed działaniem i zmianą.
  Jako że jestem we wspólnocie, dzięki naszym spotkaniom bardzo chciałam na nowo tam się zaangażować, otworzyć na ludzi, co też udaje mi się obecnie realizować.
 • Podjęłyśmy próbę walki z moimi lękami, szukałam odwagi w działaniu, by się nie zamykać, by się zmobilizować do aktywności.
  Zrozumiałam, że porażka to jest też moje prawo, naturalna kolej w życiu, że się po prostu zdarza. Nie da się obejść bez porażek w życiu, pytanie tylko, co z tym robię, czy daję sobie prawo do nich. I czy daję do tego prawo innym ludziom.

 • Dzięki tym spotkaniom zmobilizowałam się do lepszego wykonywania obowiązków w pracy, nauki angielskiego, Szkoły Biblijnej, powrotu do wspólnoty, wiary w siebie i pewności, wdzięczności Bogu za to, co daje, rozmów z psychologiem – po prostu każdego dnia walczę o siebie, z Bogiem.
  Spotkania wiele mi dały również, jeśli chodzi o tę społeczną sferę – mogłam się spotkać z drugim człowiekiem, porozmawiać, czego bardzo jestem też spragniona w tym trudnym czasie epidemii. Relacje są dla mnie bardzo ważne.

 • Podczas spotkań coachingowych uczyłam się określenia swoich motywacji celów i ich przydatności dla mojego życia, zarządzania czasem i planowania go wg 'Warszawskich standardów’. Dziękuję, że wspierałaś mnie, bez oceniania z pełną akceptacją tego kim jestem i jak do tego punktu doszłam.

 • Bardzo przydatne warsztaty, które pomagają w budowaniu zespołu przywódczego kościoła. Wskazówki, jakie otrzymaliśmy, w praktyczny sposób przekładają się na naszą pracę w kościele. Polecam warsztaty dla każdego zespołu liderów, który myśli o wzroście przywództwa.

 • Prowadzące wykazują się bardzo dużą wiedzą, profesjonalizmem. Przygotowują bardzo starannie ćwiczenia.Warsztaty były dopasowane do naszych potrzeb, w praktyczny sposób przełożyły się na wzrost wzajemnych relacji, bliskości i otwartości w zespole. Zajęcia pomogły nam w sprecyzowaniu wizji i celów kościoła.

 • Dziękuję za towarzyszenie mi w ostatnich miesiącach, które są miesiącami wielkich zmian. Myślę, że w każdej sferze mojego życia
  byłam posilona tym wsparciem. Czułam się wyjątkowo, gdy nie narzucałaś mi swoich rozwiązań, lecz szukałam odpowiedzi wewnątrz siebie, badając swoje serce. Pomogłaś mi wyznaczyć kierunek w którym chcę iść i zrozumieć, co jest dla mnie najważniejsze.

 • Nie często zatrzymywałam się nad sobą, aby dowiedzieć się, gdzie i jak chcę się poruszać. Nie rozumiałam, jak ważny dla mnie będzie kontakt z samą sobą, z własnymi pragnieniami, uświadomieniem ich sobie, przedkładaniem ich przed Bogiem. Teraz robię to regularnie. Najważniejsza jest świadomość, że On mnie prowadzi, uczy, koryguje i jestem Kochana w każdej sytuacji.

 • Magda i Hania prowadziły z nami zajęcia dotyczące budowania kościoła. Z wielkim wyczuciem i delikatnością umiały nadać kierunek oraz kształt naszej pracy.

 • Atmosfera zachęty i inspirowania pozwalały, że odważnie mogliśmy podchodzić do tematów i wyzwań. Umiały dostosować tempo pracy. Widać i czuć było wielkie zaangażowanie oraz kompetencje.

 • Warsztaty pomogły mi zrozumieć i w praktyczny sposób zastosować wiedzę ze Słowa Bożego o budowaniu relacji w kościele  między liderami i członkami kościoła.

 • Przybliżyły mi  istotne tematy, na które wcześniej nie zwracałem uwagi. Warsztaty dotykały mojego ducha i moją duszę. Czułem Boże działanie , obecność Bożą. Namaszczenie. Zmieniły mój punkt patrzenia.

 

Warsztaty Leaderstyle krystalizują wizję i wartości kościoła

-pomagają budować relacje w zespole liderów

-uświadamiają liderom ich potencjał

Wskazówki, jakie otrzymaliśmy, w praktyczny sposób przekładają się na naszą pracę w kościele.

Polecam warsztaty dla każdego zespołu liderów, który myśli o wzroście przywództwa.